Absorbine ShowSheen Stain Remover, 591 ml

Oxi Eraser fläckborttagning

336 kr

(569 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 591 ml

Bara 9 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Utan blekmedel
  • Snabbverkande och torkande
  • Med vårdande ingredienser

Ofta köpt tillsammans med CXEVALO Man- och Svansspray, 500 ml

Absorbine ShowSheen Stain Remover, 591 ml 336 kr (569 kr / l)
CXEVALO Man- och Svansspray, 500 ml 266 kr (532 kr / l)
Totalpris: 602 kr
Beskrivning

ShowSheen Stain Remover & Whitener är en snabbverkande fläckborttagare med Oxi Eraser för färgsäker djuprengöring utan blekmedel. Den pH-neutrala formuleringen innehåller panthenol provitaminer, grönt te och fruktextrakt.

Oxi Eraser fläckborttagare är färgsäker och utan blekmedel.

Artikelnr.: BR-430526
Innehåll: 591 ml
EAN: 011444228042
Tillverkarnr.: 430526
Varumärken: Absorbine
Doseringsform: Spray
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Bioranch GmbH, Harkampsheide 19, 48291, Telgte, Tyskland, www.bioranch.de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Absorbine ShowSheen Stain Remover

3,0 av 5 stjärnor
5 stjärnor
0 (0%)
4 stjärnor
0 (0%)
3 stjärnor
1 (100%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

1 recension

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder