Likit Paste för Graze Maze, 1,20 kg

Slickpasta med läckra ingredienser

154 kr

(128 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 1,20 kg

Bara 7 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För applicering på Graze Maze Mat
  • Med melass, havre, korn, vete
  • Mer kul i hästens vardag

Ofta köpt tillsammans med DERBY Horslyx Garlic, 650 g

Likit Paste för Graze Maze, 1,20 kg 154 kr (128 kr / kg)
DERBY Horslyx Garlic, 650 g 140 kr (215 kr / kg)
Totalpris: 294 kr
Beskrivning

Med Likit-pastan för Graze Maze erbjuder du din häst en smakrik och stimulerande sysselsättning. Pastan är enkel att breda ut på Graze Maze och ger långvarig slickglädje. Den är tillverkad av noggrant utvalda ingredienser som melass, havre, korn och fullkornsvetemjöl – ett perfekt tillskott för lekfulla fodermoment.

Artikelnr.: WH-1561700
Innehåll: 1,20 kg
EAN: 5037648002917
Tillverkarnr.: 1561700
Varumärken: Likit
Foderdeklaration: tilläggsfoder
Sammansättning

melass, havre, korn, Weizenvollkornmehl

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Talisker Bay Europe SAS, 2851 Route de Marlieux, 1320, Saint Nizier le Désert, Frankrike, sales@studmuffins.co.uk

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Likit Paste för Graze Maze